Miary 

 • Stalowa miara o długości 5 metrów.

  Stalowa miara o długości 5 metrów. Posiada blokadę wysuwania, mechanizm zwijający oraz pasek na rękę. Obudowa miarki wykonana jest z tworzywa i gumy.

  Item Code: 29043
 • Miara zwijana o długości 3 metrów z

  Miara zwijana o długości 3 metrów z blokadą jest koniecznym wyposażeniem w domu każdego majsterkowicza. Kasetka miary wykonana z tworzywa i gumy . Logo umieścimy na kasetce miarymetodą nadruku.

  Item Code: 29081
 • Miara zwijana o długości 3 metrów z

  Miara zwijana o długości 3 metrów z blokadą jest koniecznym wyposażeniem w domu każdego majsterkowicza. Kasetka miary wykonana z tworzywa oraz gumy ułatwiającej pewne trzymanie. Logo umieścimy na kasetce miarymetodą nadruku.

  Item Code: 29085
 • Miara zwijana o długości 5 metrów z

  Miara zwijana o długości 5 metrów z blokadą jest koniecznym wyposażeniem w domu każdego majsterkowicza. Kasetka miary wykonana z tworzywa oraz gumy ułatwiającej pewne trzymanie. Logo umieścimy na kasetce miarymetodą nadruku.

  Item Code: 29086
 • Miara zwijana o długości 3 metrów z

  Miara zwijana o długości 3 metrów z blokadą jest koniecznym wyposażeniem w domu każdego majsterkowicza. Kasetka miary wykonana z tworzywa oraz gumy ułatwiającej pewne trzymanie. Logo umieścimy na kasetce miary metodą nadruku.

  Item Code: 29089
 • Praktyczna miara długości 2 metry o

  Praktyczna miara długości 2 metry o niewielkich rozmiarach, która zmieści się w każdej kieszeni. Wykonana z metalu z bokami z półprzezroczystego tworzywa sztucznego.

  Item Code: 29100
 • Miara zwijana o długości 3 metrów, w

  Miara zwijana o długości 3 metrów, w metalowej kasetce. Z tyłu magnes ułatwiający trzymanie małych śrubek czy nakrętek. Logo wygrawerujemy.

  Item Code: 29101
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Przewiń