Akcesoria do alkoholi 

 • Zestaw akcesoriów do wina składający

  Zestaw akcesoriów do wina składający się z siedmiu elementów - trzech zatyczek, noża kelnerskiego, opaski na szyjkę butelki, termometru oraz lejka z zatyczką. Zestaw w drewnianej skrzyneczce z kremową wyściółką. Logo grawerujemy na wieczku skrzynki lub na metalowej blaszce naklejanej na wieczko.

  Item Code: 17378
 • Zestaw akcesoriów do wina składający

  Zestaw akcesoriów do wina składający się z czterech elementów - zatyczki, noża kelnerskiego, opaski na szyjkę butelki, termometru. Zestaw w drewnianej skrzyneczce z kremową wyściółką. Logo grawerujemy na wieczku skrzynki.

  Item Code: 17379
 • Zestaw akcesoriów do wina składający

  Zestaw akcesoriów do wina składający się z trzech elementów - zatyczki, noża kelnerskiego oraz termometru. Zestaw w drewnianej skrzyneczce z kremową wyściółką. Logo grawerujemy na wieczku skrzynki.

  Item Code: 17380
 • Skrzynka z miejscem na jedną butelkę

  Skrzynka z miejscem na jedną butelkę wina oraz cztery akcesoria - nóż kelnerski, zatyczkę, termometr, lejek z zatyczką. Zestaw w drewnianej skrzyneczce z bordowym welurem. Logo grawerujemy na wieczku skrzynki lub na metalowej blaszce naklejanej na wieczko.

  Item Code: 17381
 • Zestaw do wina składający się z

  Zestaw do wina składający się z dwóch najbardziej potrzebnych elementów: noża kelnerskiego oraz zatyczki do wina, zapakowany w eleganckie pudełko z drewnianą okleiną. Logo wygrawerujemy na pudełku.

  Item Code: 17403
 • Elegancki termometr do wina z

  Elegancki termometr do wina z możliwością bezproblemowego i szybkiego sprawdzenia temperatury trunku. Bateria i instrukcja załączona.

  Item Code: 17524
 • Praktyczny czteroelementowy komplet

  Praktyczny czteroelementowy komplet do wina w okrągłej drewnianej skrzyneczce. Zestaw zawiera nóż kelnerski, dwie zatyczki ozdobione korkiem oraz opaskę na butelkę. Logo grawerujemy bezpośrednio na pudełku albo na blaszce, którą przyklejamy do pudełka.

  Item Code: 17541
 • Komplet do wina zawierający 4

  Komplet do wina zawierający 4 elementy: nóż kelnerski, termometr, zatyczkę oraz opaskę na szyjkę butelki. Dodatkowo posiada komplet szachów. Planszę do gry tworzy się poprzez rozłożenie drewnianego pudełka. Szachy wykonane są z drewna. Logo grawerujemy na pudełku.

  Item Code: 17552
 • Zestaw do wina składający się z

  Zestaw do wina składający się z korkociągu, 2 zatyczek (jedna z funkcją nalewaka), obrączki na szyjkę butelki zabezpieczającą przed kapaniem. Całość zapakowana w eleganckie drewniane pudełko. Logo wygrawerujemy na pudełku.

  Item Code: 17569
Pokazuje 1 - 9 z 17 elementów
Przewiń