Na grill i piknik 

 • Zestaw do grilla pakowany w walizkę:

  Zestaw do grilla pakowany w walizkę: szczypce, łopatka, nóż, widelec i pędzelek. Blaszka jest dołączona osobno.

  Item Code: 17045
 • Praktyczny zestaw do grillowania

  Praktyczny zestaw do grillowania zawierający tylko najbardziej niezbędne przyrządy: łopatkę, szpikulec, szczypce. Pakowany w wygodną walizeczkę. Logo wygrawerujemy na blaszce umieszczonej na walizeczce. Blaszka jest dołączona osobno.

  Item Code: 17512
 • Zestaw do grilla w metalowej walizce

  Zestaw do grilla w metalowej walizce zawierający 5 elementów z drewnianymi rączkami. W skład zestawu wchodzą: szczypce, łopatka z otwieraczem, pędzelek, duży nóż do mięsa oraz widelec do mięsa. Blaszka jest dołączona osobno. 

  Item Code: 17625
 • Zestaw do grilla OTTO zawiera aż 14

  Zestaw do grilla OTTO zawiera aż 14 elementów zapakowanych w walizkę. W skład zestawu wchodzą: szczypce, łopatka z otwieraczem, szczotka do czyszczenia rusztu, pędzelek, widelec do mięsa, duży nóż do mięsa, 4 mniejsze noże oraz 4 szpikulce do szaszłyków. Blaszka jest dołączona osobno.

  Item Code: 17626
 • Praktyczny plecak piknikowy,

  Praktyczny plecak piknikowy, wykonany z poliestru 600D, z wyposażeniem pozwalający na zapakowanie tego, co najbardziej potrzebne w czasie wyprawy na piknik. W plecaku znajdują się talerzyki i szklanki z tworzywa oraz komplet sztućców dla dwóch osób. Wewnątrz plecaka znajdują się 2 siateczkowe kieszonki, do których można zapakować napój, przekąski lub inne drobiazgi. Na zewnątrz mała kieszonka zapinana na rzep. Logo nadrukujemy na plecaku.

  Item Code: 20082
 • Wykonany z poliestru 600D plecak

  Wykonany z poliestru 600D plecak piknikowy na większa wyprawę. Zawiera talerzyki i szklanki z tworzywa oraz komplet sztućców dla dwóch osób. Z boku plecaka kieszeń na napoje izolowana folią termiczną. Plecak posiada trzy komory: dużą zapinaną na zamek, mniejszą zewnętrzną kieszeń mieszczącą naczynia i sztućce oraz zewnętrzną małą kieszonkę zapinaną na zamek. Logo nadrukujemy na plecaku.

  Item Code: 20083
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Przewiń