Zegary 

 • Zegar z funkcją budzika, termometr i

  Zegar z funkcją budzika, termometr i higrometr, wykonane z mosiądzu przymocowane do drewnianej obudowy. Logo wygrawerujemy na drewnianej podstawie produktu. Wymaga baterii: AA x 1 szt. Bateria nie dołączona.

  Item Code: 03016
 • Zegar ścienny metalowy, o prostym

  Zegar ścienny metalowy, o prostym eleganckim wyglądzie. Logo umieścimy nad tarczą zegara techniką graweru laserowego. Wymaga baterii: AA x 1 szt. Bateria nie jest dołączona.

  Item Code: 03018
 • Zegar z termometrem i higrometrem

  Zegar z termometrem i higrometrem wykonany z tworzywa. Duże cyfry tarczy zegarowej. Logo umieścimy pod zegarem techniką graweru laserowego lub tampodruku. Wymaga baterii: AA x 1 szt. Baterie nie są dołączone.

  Item Code: 03033
 • Zegar ścienny wykonany z tworzywa,

  Zegar ścienny wykonany z tworzywa, śr 225 mm. Posiada termometr i higrometr. Logo grawerujemy lub nadrukowujemy na obudowie zegara. Wymaga baterii: AA x 1 szt. Bateria nie jest dołączona.

  Item Code: 03046
 • Zegar ścienny o średnicy 300 mm

  Zegar ścienny o średnicy 300 mm wykonany z metalu oraz przezroczystego tworzywa . Zegar o nowoczesnym wyglądzie dla miłośników prostoty. Logo drukujemy na tarczy zegara. Wymaga baterii: AA x 1 szt. Bateria nie jest dołączona.

  Item Code: 03049-19
 • Stacja pogody z funkcjami zegara z

  Stacja pogody z funkcjami zegara z budzikiem, termometrem i higrometrem. Wykonane z metalu zegary, umieszczone na drewnianej podstawie, barwionej na ciemnobrązowy kolor, będą elegancką ozdobą każdego wnętrza. Logo wygrawerujemy na drewnianej podstawie produktu. Wymaga baterii: AA x 1 szt. Baterie nie są dołączone.

  Item Code: 03051
 • Nowoczesny zegar ścienny z

  Nowoczesny zegar ścienny z możliwością przewidywania pogody. Dzięki niemu poranny dobór ubioru nie będzie stanowiło więcej problemu.

  Item Code: 03055
 • Od dzisiaj z naszym budzikiem

  Od dzisiaj z naszym budzikiem wstawanie będzie prawdziwą przyjemnością. Umożliwia on nagranie spersonalizowanego alarmu (maksymalna długość nagrania – 6 sekund). Nadruk logo wykonamy na obudowanie budzika.

  Item Code: 03056
 • Metalowy zegar ścienny o nowoczesnym

  Metalowy zegar ścienny o nowoczesnym wyglądzie. Czytelne duże cyfry pozwolą na szybkie odczytanie aktualnej godziny. Logo wygrawerujemy na zegarze.

  Item Code: 03059-03
Pokazuje 1 - 9 z 26 elementów
Przewiń